Izbraukuma atrakcijas bērniem un pieaugušajiem

Nepieciešams izklaidēt
pasākuma apmeklētājus?

Piedāvājam izbraukuma atrakcijas bērniem, pieaugušajiem un darba kolektīviem – drifta trases uzstādīšanu un drifta triciklus jebkurā jums vēlamā vietā.

Ja meklējat idejas darba pasākumam vai vienkārši interesantas atrakcijas pieaugušajiem, ar ko papildināt savu ballīti vai atpūtas pasākumu ar kolēģiem, piedāvājam izveidot drifta trasi jums vēlamajā lokācijā. Izbraukuma atrakcijas būs lieliska izvēle jūsu pasākumam - ātrums un azarts, ko sniedz drifta tricikli uzreiz iekustinās jebkuru ballīti!

Izbraukuma atrakcijas lieti noderēs arī ja meklējat atrakcijas bērniem dzimšanas dienā un vēlaties izmēģināt ko jaunu. drifta tricikli ir piemēroti bērniem augumā no 125 cm, un būs lieliska dāvana jebkuram bērnam, kam patīk izmēģināt ko jaunu. Sarīkojiet atrakcijas bērniem brīvā dabā vai mājās, radot ballīti, ko viņi atcerēsies vēl ilgi!

Aizvedīsim drifta triciklus pie jums uz jebkuru Latvijas vietu un izveidosim īpašu drifta trasi. Kopā ar drifta tricikliem ieradīsies arī mūsu darbinieki, kuri parūpēsies par drošību trasē, kā arī instruktāžu.

Noskaties video

BRĪDINĀJUMS! Izveidojot drifta trasi jūsu pasākumā, pastāv risks, ka jūsu viesi veltīs uzmanību tikai un vienīgi Drifta Triciklu izklaidei :)

Rezervē
braucienu

Rezervācijām
(11:00 - 23:00)

[+371] 22448843 WhatsApp