Drifta Halle Blogs

Atpakaļ
ziņas
25Okt.

Street Food Halle Halloween 30. oktobrī

Briesmoņi ir ieņēmuši halli un labākais veids, kā mēs to varam atrisināt ir sarīkot ballīti! Velciet ārā savus labākos helovīna tērpus, jo, ierodoties kostīmā, jūs saņemsiet 15% atlaidi no ēdinātājiem!

Nepalaid garām iespēju nobaudīt labākās Latvijas street food virtuves zem viena jumta - krāsnī ceptu kartupeli, franču pankūkas, itāļu picas, meksikāņu burrito, grieķu souvlaki pita, amerikāņu burgerus, uzbeku plovu un arī vegānu burgerus.

Līdzās lieliskam ēdienam, pasākumā varēsi izbaudīt arī priekšnesumus no grupas Kumosiņš, Alex Woo un DJ Emil Deo!

Alex Woo būs sagatavojusi šokējošu deju šovu. Viss, ko par to varam pateikt, ir tikai, ka tas ļoti labi iederēsies Halloween noskaņās!

Tikmēr grupa Kumosiņš ar savu nosaukumu lauž stereotipus, jo, par spīti nosaukumam, mūzika ir smaga. Kā paši saka: "Spēlējam to kas sirdī ar metālu pamatā."

Trase ir svēta vieta, tāpēc tā jāpagodina ar trakām sānslīdēm - Wolftrike drifta halles trase būs atvērta visu pasākuma laiku.

Tapat jūs sagaidīs arī atrakcijas gan lieliem, gan maziem. Izkrāsojiet savas sejas, lai būtu briesmoņu izskatā, nodzeniet uzēstās kalorijas piepūšamajās atrakcijās un pārbaudiet savu laimi loterijā!

Sākam 17:00, ballējam līdz 0:00. Vairāk par pasākumu atradīsi mūsu facebook kontā.

Rezervē
braucienu

Rezervācijām
(11:00 - 23:00)

[+371] 22448843 WhatsApp