Drifta Halle Blogs

Atpakaļ
ziņas
03Janv.
Laimē 50 x 10EUR dāvanu kartes!

Sveiciens jaunajā gadā no Drifta Halles! Nedaudz iepazīstināsim ar 2019. Gada plāniem un zemāk atradīsi iespēju tikt pie dāvanu kartes.

Šogad mums lieli plāni. Gads ir sācies ar jau palielināto atpūtas telpu, kurā vienlaicīgi spējam uzņemt līdz 150 cilvēkiem. Xbox skaits ir dubultojies, pie mums ir arī galda teniss un drīzumā būs arī gaisa hokejs.

Bet ja runājam par lielām lietām, tad pirmajos šī gada mēnešos mūsu trase kļūs 2 reizes lielāka, kā arī līkumi būs pielāgoti garākai, lēzanākai un ātrākai sānslīdei, kas kopumā uzlabos arī drošību, kas pie mums tā jau ir augstos standartos.

Šogad tiks pie jauniem motoriem. Jauda tiks palielināta 3 reizes, protams, klientiem, kas brauks pirmo reizi, lai labāk iemācītos, mēs to ierobežosim. Kad drifta iemaņas būs rokās, tad dosim braukt uz pilnu klapi :)

Šogad rīkosim arī turnīrus, kur trase tiks pielāgota īstiem drifta noteikumiem, kā arī tiesās īsti, sertificēti drifta tiesneši. Būs iespēja sacensties ar draugiem, kā arī ar drifteriem, kas pieraduši to darīt trasē ar automašīnām.

Šogad neiztiksim arī bez koncertiem, kuri, protams, tiks piedāvāti apmeklētājiem bez maksas.

Par visām šīm aktivitātēm un jaunumiem informēsim Tevi e-pastā. Piesakies saņemt ziņas līdz 31. Janvārim un laimē dāvanu kartes. Ar uzvarētājiem sazināsimies nosūtot e-pastu.

IEVADI SAVU E-PASTU ŠEIT:

Rezervē
braucienu

Rezervācijām
(11:00 - 23:00)

[+371] 22448843 WhatsApp