Drifta Halle Blogs

Atpakaļ
ziņas
06Jūn.

Korporatīvie pasākumi un to organizēšana – 5 idejas aizraujošiem darba pasākumiem

Korporatīvais pasākums kolēģu saliedēšana, cilvēki sasit dūres pirms spēles.

Ja lielākajai daļai uzņēmuma darbinieku korporatīvie pasākumi parasti atmiņā paliek ar jautrību un labi pavadītu laiku kopā ar kolēģiem, to pašu diemžēl ne vienmēr var teikt par tiem, kam uzticēta šo korporatīvo pasākumu organizēšana. Tā kā daudzi uzņēmumi šādiem pasākumiem pievērš lielu uzmanību, tiem ir jābūt atmiņā paliekošiem un perfekti sarīkotiem – vienalga, vai to rīkošanu ir uzņēmušies profesionāļi vai pats uzņēmuma kolektīvs. Tāpēc vienmēr aktuāls ir jautājums, kā atrast īstās idejas savam darba pasākumam, lai tas būtu krāšņs un atmiņā paliekošs. Tāpēc šajā rakstā piedāvāsim 5 interesantas idejas, lai palīdzētu jums sarīkot aizraujošu pasākumu savam kolektīvam.

Korporatīvie pasākumi Drifta Hallē

Korporatīvais pasākums Drifta Hallē, kolektīvs pēc brauciena ar drifta tricikliem.

Korporatīvie pasākumi visbiežāk saistās ar aizraujošu kopā būšanu, kas saliedē kolektīvu, un tieši tāpēc stabilu vietu starp populārākajām idejām darba pasākumiem pēdējā laikā ir ieņēmis Pārdaugavā atrodamais izklaides parks Drifta Halle, kur kolēģiem iespējams kopīgi iztrakoties drifta trasē ar Latvijā ražotiem drifta tricikliem. Šī aktivitāte ir pēdējo gadu jaunums gan Latvijā, gan pasaulē, bet tā ir spējusi ātri iegūt lielu popularitāti, jo asas izjūtas un adrenalīna pieplūdumu, ko spēj sniegt brauciens ar drifta triciklu, būs grūti atkārtot jebkur citur! Ja jūsu kolektīvs ir īpaši azartisks un vienmēr vēlas savā starpā sacensties, pastāv iespēja arī sarīkot sacīkstes savā starpā ar īstiem drifta tiesnešiem.

Turklāt līdzās drifta tricikliem Drifta Hallē tiek piedāvāta arī virkne citu aktivitāšu – galda spēles, Xbox videospēles, galda teniss, novuss, āra terase ar grila vietām un vēl citas. Tas ir visnotaļ svarīgi, ņemot vērā, ka trasē vienlaikus var atrasties līdz 10 cilvēkiem – tādā veidā ir iespējams nodrošināt, ka tiem kolēģiem, kas neatrodas trasē, nebūs jāgarlaikojas gaidot savu kārtu uz braucienu. Vasaras sezonā āra terase dod arī iespēju izklaidi drifta trasē apvienot ar grilēšanas ballīti, tikmēr iekštelpās vieta galdu klāšanai ir pieejama jebkurā gadalaikā. Jāpiemin arī, ka Drifta Halles telpas spēj uzņemt visdažādākā veida pasākumus – no vienkāršiem komandas saliedēšanas pasākumiem pavisam nelieliem kolektīviem, līdz vērienīgiem korporatīvajiem pasākumiem, turklāt uzņēmumiem ir arī iespēja noīrēt savai ballītei visu izklaides kompleksa teritoriju. Ziemas sezonā Drifta Hallē iespējams uzņemt pasākumus ar ietilpību līdz 150 viesiem, bet vasaras sezonā iespējams izmantot arī āra teritoriju, kas šo skaitli palielina līdz pat 300. Turklāt telpas un teritoriju iespējams arī īpaši pielāgot savām vajadzībām – pēdējo gadu laikā te ir notikuši visdažādāko veidu un formātu korporatīvie pasākumi.

Pasākums kolektīvam piedzīvojumu parkā

Sieviete atpūšas korporatīvajā pasākumā piedzīvojuma parka šķēršļu trasē.

Pasākumi kolektīviem piedzīvojumu parkos jau ir kļuvuši par klasiku. Ja tavs kolektīvs vēl to nav paspējis izmēģināt, tad piedzīvojumu parki ir vietas, kurās lielākā vai mazākā augstumā ir iekārtotas īpašas šķēršļu trases, ko jāmēģina pieveikt komandās vai pa vienam. Parasti šīs trases tiek iekārtotas mežos vai parkos, iekarot šķēršļus starp kokiem, un tādas ir ierīkotas vairākās Latvijas vietās – gan Rīgā, gan dažādos novados. Lai gan par savu drošību šādās trasēs nav jāuztraucas, jo katrs dalībnieks pirms došanās trasē tiek instruēts un apgādāts ar pienācīgiem stiprinājumiem, bieži vien virsroku ņem instinktīvas bailes no augstuma. Tas gan pat palīdz komandas saliedēšanai, jo drošākie kolēģi var palīdzēt pieveikt trasi tiem, kuriem radušās grūtības. Uzreiz gan jāpiebilst, ka šī ir izklaide, kas būs piemērota tikai fiziski aktīviem kolektīviem, jo, līdzās lielajam augstumam, grūtības sagādā arī pati šķēršļu pārvarēšana, kas nebūt nav nekāda vieglā pastaiga.

Vairāk informācijas: latvia.travel/lv/raksts/6-populari-piedzivojumu-parki

Darba pasākums boulingā

Kolēģu saliedēšanas pasākums boulingā, cilvēki sacenšas spēlējot boulingu.

Šī ir viena no klasiskākajām korporatīvo pasākumu idejām, kas gan joprojām ir saglabājusi savu popularitāti. Un ne bez iemesla, jo boulings ir viena no vienkāršākajām un aizraujošākajām kolektīvajām aktivitātēm, kas arī to padara tik iecienītu daudzu cilvēku vidū. Protams, lai iemācītos spēlēt boulingu augstā līmenī, ir jāpavada daudzas stundas trenējoties, bet, lai iemācītos spēlēt boulingu kopumā, pietiks ar dažiem izmēģinājuma metieniem. Turklāt, ja vien kāds no jūsu kolēģiem nenodarbojas ar boulingu sacensību līmenī – kas nav ļoti izplatīts gadījums – visticamāk, lielākā daļa no jums to darīs apmēram vienādā līmenī, līdz ar to, tas radīs aizraujošas sacensības jūsu starpā. Attiecīgi no savām vēlmēm un kolektīva izmēra varat izvēlēties, vai sadalīties komandās vai spēlēt pa vienam, bet, neatkarīgi no tā, ir skaidrs, ka jautrība un labi pavadīts laiks ir garantēts!

Vairāk informācijas: vissparboulingu.lv/boulinga-centri-latvija

Kolēģu saliedēšana laivu braucienā

Laivu brauciens darba kolektīvam, cilvēki sēž laivās un pozē fotogrāfam.

Šī ir vēl viena ideja darba pasākumiem, ja kolektīvam iet pie sirds aktīvā atpūta – noīrēt laivas un pavadīt dienu vai vairākas airējot pa upi. Šāds korporatīvais pasākums ne tikai dos iespēju nodoties aktīvai atpūtai un baudīt dabu, bet arī palīdzēs saliedēt komandu, jo bez spējas darboties kopīgi nonākt galapunktā nebūs iespējams. Tiesa gan, šis varētu nebūt pats labākais variants ļoti lieliem kolektīviem, jo grupām, kas lielākas par 30 laivotājiem, varētu būt problēmas gan ar organizēšanos upē, gan ar piemērotas apmetnes vietas atrašanu. Tikmēr priekšrocība ir tāda, ka šī korporatīvo pasākumu ideja nav piesaistīta konkrētai lokācijai – upju, pa kurām laivot Latvijā netrūkst un dažādu grūtības pakāpju laivošanas maršrutus ir iespējams atrast visos valsts reģionos. Tāpēc katram kolektīvam ir iespējams viegli atrast sev tuvāko un patīkamāko laivošanas maršrutu, kuru doties izmēģināt ar kolēģiem.

Vairāk informācijas par maršrutiem: upesoga.lv/lv/marsruti

Meistarklases kolektīvam

Uz galda izkārtoti instrumenti un darba piederumi meistarklasei.

Kolektīvi mēdz būt ļoti dažādi - ja vienus sajūsminās pasākumi, kas iekļauj aktīvo atpūtu, citi labāk izvēlēsies mierīgākas aktivitātēs, kurās var nesteidzīgi pavadīt laiku kopā ar kolēģiem. Ja jūsu kolektīvam labāk pie sirds iet šāda veida darba pasākumi, tad lieliska ideja, ko izvēlēties, būs sarīkot kopīgu meistarklasi. Sarīkot meistarklasi kolektīvam pēdējā laikā ir kļuvusi par aktuālu tendenci korporatīvo pasākumu jomā, līdz ar to, pieejams arī ļoti plašs meistarklašu klāsts, no kā izvēlēties. Sākot no kulinārijas prasmju attīstīšanas, līdz dažādu interjera priekšmetu veidošanai un citiem rokdarbiem, iespēju kolektīvi apgūt jaunas lietas nebūt netrūkst. Un kuram gan nepatīk uzzināt un iemācīties ko jaunu? Tāpēc kopīga meistarklase būs lieliska ideja kopīgai laika pavadīšanai ar kolēģiem.

Vairāk informācijas: fenikssfun.com/kur-doties/20-kursi-kurus-verts-apmeklet-sogad-7507

Ja arī jums korporatīvie pasākumi un to organizēšana sagādā regulāras galvassāpes, ceram, ka šajā rakstā minētās iespējas ir sniegušas jums jaunu iedvesmu. Protams, iespēju klāsts ir vēl krietni plašāks, tāpēc atliek vien likt lietā savu iztēli, lai atrastu labāko variantu savu uzņēmuma pasākumam. Tāpat svarīgi arī atcerēties to, ka veiksmīgam korporatīvajam pasākumam būtu jāspēj aizraut ja ne visu kolektīvu, tad vismaz lielāko daļu no tā. Lai veicas atrast īstās idejas savam darba pasākumam!

Rezervē
braucienu

Rezervācijām
(11:00 - 23:00)

[+371] 22448843 WhatsApp