Drifta Halle Blogs

Atpakaļ
ziņas
06Febr.

Ko darīt Rīgā – 10 labākās izklaides vietas aktīvās atpūtas cienītājiem

Melngalvju nama baroka fasāde – viena no top 10 lietām, ko darīt Rīgā

Meklējot lietas, ko darīt Rīgā, populārākie rezultāti bieži vien ir visai vienveidīgi un pārsvarā iekļauj vietas, kas rīdziniekiem jau ir labi zināmas – Vecrīgas tūres, jūgendstils, muzeji un restorānu. Lai gan mēs nebūt neapšaubām to, ka visas no šīm lietām ir lieliskas un izmēģināšanas vērtas, tai pašā laikā ir skaidrs, ka ne visiem tās interesēs. Protams, daudzi cilvēki no sirds izbaudīs Rīgas vēsturisko vietu un muzeju apmeklēšanu gan pirmajā reizē, gan atkārtoti, tomēr ir daudzi citi, kam krietni vairāk pie sirds iet aktīvā atpūta.

Meklējot citas izklaides vietas, kas piedāvā šāda veida aktivitātes Rīgā, mēs sapratām, ka ir grūti atrast “lietas, ko darīt Rīgā” ceļvežus, kas vērsti tieši uz šāda veida vietām un apvieno tās vienuviet. Tāpēc mēs izlēmām izveidot šo rakstu, uzskaitot desmit labākās aktīvās atpūtas vietas Rīgā, kas piedāvā izklaides iespējas tiem, kam patīk baudīt aizraujošu izklaidi un ķert adrenalīnu! Tāpēc ieskaties zemāk uzskaitītajās aktivitātēs, lai iegūtu jaunas idejas vietām, kurp doties nedēļas nogalē (vai jau šodien)!

10 labākās izklaides un aktīvās atpūtas vietas Rīgā

Drifta Halle

Apmeklētāji izbauda drifta aktivitātes Drifta Hallē Rīgā

Ja meklē aizraujošas iekštelpu aktivitātes Rīgā, Drifta Hallei vajadzētu būt augšgalā starp lietām, ko darīt Rīgā brīvdienās vai pēc nogurdinošas darba dienas. Šī būs īstā vieta, kur izmēģināt ko jaunu un iegūt kaudzi pozitīvu emociju, atpūšoties ar draugiem un ģimeni! Latvijā ražotie drifta tricikli ikvienam piedāvā iespēju izmēģināt driftu bez iepriekšējas pieredzes vai īpašas gatavošanās. Viss, kas ir vajadzīgs, ir labs garastāvoklis, kā arī vēlme sacensties un ķert adrenalīnu! Ir svarīgi piebilst, ka šī ir pirmā iekštelpu drifta triciklu trase pasaulē un tā ir atvērta tikai pāris gadus, tāpēc šeit iegūstamās izjūtas ir visai unikālas!

Papildu drifta tricikliem, Drifta Halle bez maksas piedāvā vairākas citas izklaides iespējas un ērtības, piemēram, iespēju pavadīt laiku spēlējot Xbox un dažādas galda spēles, kā arī izbaudīt bezmaksas Monster enerģijas dzērienus, kafiju, tēju un citus dzērienus. Un labākais ir tas, ka atpūtas zonā ir iespējams uzturēties neierobežotu laiku, maksājot tikai par trasē pavadītajiem braucieniem! Tikmēr halles ērtā atrašanās vieta ļauj tās apmeklējumu apvienot ar citām aktivitātēm, jo tā atrodas tikai 5 minūšu brauciena attālumā no Vecrīgas, tāpēc no tās var viegli sasniegt visas citas izklaides vietas Rīgā.

Vairāk informācijas: Sazināties

VR Gaming

Vīrietis spēlē VR spēlī Rīgā, Latvijā

Ko darīt nedēļas nogalē, ja tev patīk spēlēt videospēles? VR Gaming ir aizraujoša vieta, kur iespējams izbaudīt virtuālās realitātes piedāvātās iespējas, kas ļaus tev piedzīvot ko pavisam nebijušu. Papildu parastām VR sistēmām, šī vieta piedāvā arī VR braukšanas simulatorus, kā arī retro spēles, kas tevi aizvedīs atpakaļ bērnībā, un modernas spēļu konsoles, kas ļaus izaicināt draugus dažādās videospēlēs. Šī būs lieliska izvēle, ja centies atrast, ko darīt Rīgā ziemā vai lietainā dienā!

Vairāk informācijas: vrgaming.lv

Jump Space Riga

Vīrietis izbauda aktīvo atpūtu, lēkājot uz batuta iekštelpu batutu parka Rīgā

Ar kopējo platību virs 1600 kvadrātmetriem, Jump Space ir pirmais šāda izmēra iekštelpu batutu parks Latvijā, tāpēc šī vieta noteikti izceļas starp citām lietām, ko darīt Rīgā. Jump Space apvieno izklaidi ar drošību, ko nodrošina nepārtraukta instruktoru klātbūtne zālē un paši batuti, kuriem ir lielas slodzes izturēt spējīgas atsperes un rāmis, kā arī 10 cm biezi paliktņi. Tādējādi tiek uzturēta drošība visās parka zonās, lai radītu neaizmirstamu piedzīvojumu visai ģimenei. Papildus tramplīniem ir pieejami arī trīs porolonu baseini ar dažādām aktivitātēm, līdzsvara trenēšanas dēlis, kāpelēšanas siena un citas interesantas aktivitātes, ko izmēģināt.

Vairāk informācijas: jumpspace.lv

Riga Shooting Range

Vīrietis šauj pa treniņu mērķiem šautuvē Rīgā

Šī pilnībā licencētā un labi aprīkotā iekštelpu šautuve Rīgā ir perfekta izvēle vecpuišu un vecmeitu ballīšu izklaidēm un dzimšanas dienu svinēšanai vai arī vienkārši lieliska aktivitāte ikvienam, kas meklē unikālus piedzīvojumus un vēlas izmēģināt šaušanu ar īstiem ieročiem. Šajā 50 metrus platajā iekštelpu šautuvē ir pieejama lieliska šaujamieroču izvēle, un tā atrodas tikai desmit minūšu brauciena attālumā no Vecrīgas. Šautuves pieredzējušie un izpalīdzīgie instruktori parūpēsies par tiem, kas grib iemācīties šaut pareizā un drošā veidā, gādājot par to, lai šeit pavadītais laiks būtu drošs un patīkams.

Vairāk informācijas: rigashootingrange.com

Līvu Akvaparks

Āra baseins un slidkalniņi Līvu Akvaparkā Jūrmalā, Latvijā

Daudzi šobrīd nodomās, ka Līvu Akvaparks jau nemaz neatrodas Rīgā, bet, tā kā tas atrodas tikai pusstundas brauciena attālumā no Vecrīgas, skatoties pēc lielpilsētas standartiem, šī aktīvas atpūtas vietas atrašanos sarakstā var visai viegli attaisnot. Turklāt tas vēl šodien ir lielākais iekštelpu akvaparks Latvijā (ar gandrīz tikpat lielu āra teritoriju vasaras sezonā), tāpēc tie, kas meklē lietas, ko darīt Rīgā brīvdienās, varētu tāpat būt ieinteresēti turp doties. Akvaparka trīs stāvos ir pieejamas vairāk nekā 20 dažādu ūdens atrakciju, vairāk nekā desmit dažāda izmēra un dziļuma baseinu, dažādas aktivitāšu zonas bērniem, SPA komplekss ar četrām saunām, aukstais baseins, sāls istaba, vairākas burbuļvannas un zemūdens masāžas iekārtas, kā arī bārs ūdenī. Neuztraucies, ja tas viss izklausās pārāk rāmi, jo slidkalniņu starta tornis sasniedz 7 stāvu augstumu, tāpēc tie spēs sniegt pietiekamu daudzumu asu izjūtu!

Vairāk informācijas: akvaparks.lv

Lāzertags

Vīrieši spēlē lāzertagu izklaides vietā Rīgā

Ja meklē lietas, ko darīt kopā ar draugiem nedēļas nogalē, viena no labākajām idejām ir lāzertags. Lāzertaga vietas Rīgā ir lielisks piemērs, kā dažas no pilsētas nepilnībām var tikt pārveidotas, radot aizraujošas izklaides vietas. Kā zināms, Rīgā netrūkst neizmantotu rūpnīcu un industriālo teritoriju, kas parasti bojā pilsētas kopskatu. Tomēr šīs pamestās industriālās telpas ir perfekti piemērotas lāzertaga arēnu izveidošanai, un tieši tas ir noticis ar vairākām no šīm vietām. Līdz ar to Rīgā netrūkst lielisku lāzertaga vietu, no kā izvēlēties – sākot ar nelielām, kompaktām telpām līdz milzīgām rūpnīcu teritorijām.

Apskati labākās no tām vietnē TripAdvisor!

Peintbols

Vīrieši spēlē peintbolu aktīvās atpūtas vietā Rīgā

Peintbols ir vēl viena izklaides iespēja, kurai Rīgā jau ir perfekta infrastruktūra – tās pašas industriālās teritorijas, ko pieminējām runājot par lāzertagu, var tikt izmantotas arī peintbolam, bet pilsētas nomales meži tam ir vēl piemērotāki, ļaujot izveidot lielus brīvdabas peintbola parkus. Tieši tāpēc Rīgā netrūkst vietu, kur spēlēt peintbolu, ar visdažādāko apkārtņu un spēles scenāriju klāstu. Un arī to atrašanās vietas ir atšķirīgas – tie, kas meklē lietas, ko darīt Rīgā šodien un nevēlas doties nekur tālu, var atrast iekštelpu un pazemes vietas pilsētas centrā, tikmēr tie, kas dod priekšroku aktīvajai atpūtai dabā, var izvēlēties vienu no lielajiem peintbola parkiem, kas atrodas tālāk no centra. Tāpēc peintbols būs lieliska opcija gan iekštelpu, gan brīvdabas aktivitātēm Rīgā.

Uzzini vairāk par peintbolu Rīga vietnē TripAdvisor.

Airsoft

Vīrieši spēlē airsoft spēli iekštelpās

Meklē aktīvu izklaidi Rīgā? Airsoft būs lieliska izvēle, jo tas savieno aizraujošu izklaidi ar pamatīgām fiziskajām aktivitātēm! Skatoties virspusēji, airsoft ir līdzīgs lāzertagam un peintbolam, tomēr tajā izmantotais ekipējums visai pamatīgi atšķiras no pārējās divās aktivitātes izmantotā. Airsoft ieroči izmanto plastmasas bumbiņas, kas neatstāj nekādus pleķus uz apģērba, līdz ar to spēlētājam, kuram trāpīts, pašam ir jāizstājas no spēles - līdz ar to šī spēle vislabāk ir piemērota tuvu draugu kompānijai, lai nebūtu šaubu par to, ka pretinieki šmaucas. Tikmēr airsoft ieroči izskatās un darbojas daudz līdzīgāk īstiem ieročiem nekā peintbolā izmantotie, tāpēc airsoft patiks tiem, kam patīk reālistiskākas un dzīvei tuvākas spēles.

Izlaušanās spēles

Escape room aktivitātes Rīgā – spēles komponenti

Rīgu mēdz dēvēt par pasaules izlaušanās istabu galvaspilsētu un ne bez iemesla – tā noteikti izskatās pēc populārākās izklaides aktivitātes pilsētā, jo ir daudz vietu, kur to izmēģināt, visapkārt Rīgai. Un vēl šodien turpina atvērties jaunas vietas, kur to darīt, tā kā izskatās, ka Rīga aktīvi cenšas noturēt šo titulu. Pateicoties tam, spēlētājiem ir pieejams plašs izspēlējamo scenāriju klāsts – no mierīgākiem, kas iekļauj tikai pavedienu meklēšanu istabā, līdz krietni intensīvākiem un biedējošākiem, daži no kuriem pat ir balstīti uz populārām šausmu filmām. Skaidrs, ka šis pārpildītais tirgus var radīt apjukumu par to, kuru izlaušanās istabu izvēlēties, tāpēc visai noderīgs varētu izrādīties šis TripAdvisor saraksts ar labākajām izlaušanās istabām Rīgā.

Forum Cinemas

Cilvēki skatās filmu kinozālē Rīgā

Kādam, iespējams, liksies, ka kinoteātra iekļaušana Rīgas adrenalīna piepildītāko izklaides aktivitāšu sarakstā ir visai dīvaina, bet Rīgas populārākais kinoteātris patiešām spēj sagādāt pamatīgu adrenalīna pieplūdumu! Ar moderniem digitālajiem projektoriem un skaņas sistēmām visās auditorijās, jaunākie Holivudas grāvēji liksies vēl aizraujošāki, nekā parasti. Tikmēr ultramodernā SCAPE auditorija ir aprīkota ar 4K lāzerprojektoriem un Dolby Atmos skaņas sistēmu, kas rada daudzdimensionālu skaņu – perfekti piemēroti asa sižeta filmām!

Vairāk informācijas: forumcinemas.lv

Kuru no aktīvās atpūtas iespējām Rīgā izvēlēsies tu?

Rezervē
braucienu

Rezervācijām
(11:00 - 23:00)

[+371] 22448843 WhatsApp