DRIFTA BRAUCIENS AR BMWDrifta Hallē Rīgā

DRIFTA BRAUCIENS AR BMW

Adrenalīna Sniedzošs Drifta Piedzīvojums

Drifta brauciens ar profesionālu pilotu nav vienkārši brauciens – tas ir patiesi aizraujošs piedzīvojums, kurā katrs pagrieziens un slīdēšana sniedz neaizmirstamu adrenalīna devu. Ienirsti autosporta pasaulē un izjūti, kā profesionāls pilots ar precizitāti un meistarību vadīs sacīkšu auto, veicot iespaidīgus manevrus.

Piedzīvojums, Kas Paliek Atmiņā

Šis piedāvājums ir ne tikai par ātrumu un adrenalīnu. Tas ir par neaizmirstamu pieredzi, kas sniedz iespēju tuvāk iepazīt motorsporta pasauli. Drifta brauciens ir perfekta dāvanu ideja tiem, kas vēlas izbaudīt kaut ko jaunu un aizraujošu. No profesionālu pilotu prasmēm līdz sacīkšu auto dinamikai - šis piedzīvojums atstās spilgtu iespaidu.

Drifta hallē gaidāmais piedzīvojums sākas ar iepazīšanos ar pilotu un auto, kas dos iespēju sajust īstu sacīkšu auto vibrāciju. Brauciena laikā izjutīsi, kā auto slīd pa trasi, sniedzot patiesu prieku no ātruma un tehniskās veiklības. Tas ir brīdis, kad saproti, ka drifts nav tikai par ātrumu – tā ir arī māksla.


Piedāvājums ir piemērots ne tikai auto sporta entuziastiem, bet arī tiem, kas vēlas izmēģināt kaut ko pilnīgi jaunu. Neatkarīgi no tā, vai meklē perfektu dāvanu vai vienkārši vēlies pats izmēģināt kaut ko aizraujošu, šis drifta brauciens solās būt neaizmirstams piedzīvojums.


Uzņemies šo adrenalīna pilno izaicinājumu – tava piedzīvojuma gaidās ir ātrums, prasme un neaizmirstami brīži!

Noskaties video

VIETA - Drifta Halle Mūkusalas iela 49 k-6, Zemgales priekšpilsēta, Rīga

ILGUMS - Līdz 10 min ar sagatavošanos

CENA - 60 Eur


Ja vēlies doties aizraujošā drifta braucienā kopā ar profesionālu instruktoru un gūt fantastisku pieredzi - neaizmirsti veikt šī pakalpojuma iepriekš rezervāciju.

Rezervē
braucienu

Rezervācijām
(11:00 - 23:00)

[+371] 22448843 WhatsApp